Close
Actions
My Account
Online Store
Enroll in A Class
View All My Classes
Home
Edit Account Contact Info
View Account Pictures
Edit Student Info
Add Student
Change Password
Edit Payment-Method On File
View Financial History
Log out
Search Online Store
Checkout
Enrolling in Classes
Please click on the class to enroll in the class.
If the class name is
green
, the class has availability. If the class name is
red
, the class is full.
Please select which classes you want to see and how you want them sorted.
Season:
All
2023-2024 Ignite Program
2023-2024 Intensive Program
EVENTS 23-24
[ITC SEASON 22 - 2023-2024]
[WEST SEASON 22 - 2023-2024]
Acrobatic Arts Exams - June 2024
RAD Exams - June 2024
Dancing in the Toyshop - 8-week Session (April 2024)
JULY SUMMER CAMPS (2024)
SUMMER INTENSIVE 2024
AUGUST SUMMER CAMPS (2024)
[ITC SEASON 23 - 2024-2025]
[WEST SEASON 23 - 2024-2025]
Class Type:
All
Acro
Ballet
Combo
Contemporary
Creative Performing Arts
Hip Hop
Jazz
Lyrical
NUVO WORKSHOP
Open Mix
PETITES
Pointe
Preschool Combo
SPOTLIGHT
Tap
TEAM CANADA
Trial Class
Location:
All
Room 1
Room 2
Room A
Room B
Room C
Room I
Room I/T
Room T
Days:
Sun
M
Tu
W
Th
F
Sat
Check All
/
Uncheck All
Time:
All
Morning (6am-noon)
Afternoon (noon-5pm)
Evening (After 5pm)
TBD
Instructor:
All
TBA
Miss Gemma Felker & Miss Sydney Slauko .
Miss Heather Columbus & Miss Gabby Gaudet .
Miss Lisette Stein & Miss Heather Columbus & Miss Gabby Gaudet .
Miss Lisette Stein & Miss Jen McGowan .
Miss Lisette Stein & Miss Jody Rose & Miss Ginny Rose .
Miss Lisette Stein & Miss Laura Klatzel .
Miss Amy Gardner
Miss Ava Huber
Miss Breanne Catolico
Miss Brianne Viznaugh
Miss Brooke Floyd
Miss Carrie Robbins
Miss Cassidy Jellison
Miss Claire Weisgerber
Miss Cody Olafson
Miss Courtney Floyd
Mr Diego Pasillas
Miss Gabby Gaudet
Miss Gemma Felker
Miss Hannah Peacock
Miss Harlee Crisp
Miss Heather Columbus
Miss Izel Pienaar
Mr Jan Ravnick
Miss Jen McGowan
Mr Jonah Biddle
Miss Kelci Tookey
Mr Kurtis Grimaldi
Miss Kylee Hart
Miss Laura Klatzel
Miss Laura-Lynn Robertson
Miss Lauren Ritchie
Miss Lexi Dopko
Miss Lindsay Oehlerking
Miss Lisette Stein
Miss Madi Murphy
Miss Melissa Burge
Mr Paul Otterbein
Miss Rachel Wolfson
Miss Sabrina Phillip
Miss Sierra Oszust
Miss Sydney Slauko
Miss Tasha Lawson
Mr Vince Akinyode
Availability:
All classes even if full
Just classes with availability
Dates:
After:
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Before:
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Sort By:
Class Name
Season
Day/Date
Start Time - End Time
Instructor Name
Instructor Initials
Class Type Icon
Class Type Name
Class Description
Location
Ages
Prerequisites
Session Charge
Spots Available
Number on Waitlist
Max Size
Spots Taken
X of Y Spots Taken
Class Name
Season
Day/Date
Start Time - End Time
Instructor Name
Instructor Initials
Class Type Icon
Class Type Name
Class Description
Location
Ages
Prerequisites
Session Charge
Spots Available
Number on Waitlist
Max Size
Spots Taken
X of Y Spots Taken
Class Name
Season
Day/Date
Start Time - End Time
Instructor Name
Instructor Initials
Class Type Icon
Class Type Name
Class Description
Location
Ages
Prerequisites
Session Charge
Spots Available
Number on Waitlist
Max Size
Spots Taken
X of Y Spots Taken
Apply Filters
Reset Filters
Grade 8/Inter Found Ballet (Ages: 12-15) <Class 2 of 2>
Thursday 8:30 PM - 9:30 PM [WEST SEASON 22 - 2023-2024]
Miss Heather Columbus 12-15
More Info
Grade 8/Inter Found Ballet (Ages: 13+) <Class 2 of 2>
Thursday 8:30 PM - 9:30 PM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 13+
More Info
Open Lyrical/Contemporary/Jazz (Ages: 10-13).
Thursday 8:30 PM - 9:15 PM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 10-13
More Info
Open Lyrical/Contemporary/Jazz (Ages: 10-14).
Thursday 8:30 PM - 9:15 PM [WEST SEASON 22 - 2023-2024]
Miss Cassidy Jellison 10-14
More Info
Down The Rabbit Hole - SOLO - Aria B (lyrical) (South Week A)
Friday 3:00 PM - 3:45 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Madi Murphy 0
More Info
I Want To Go To Hollywood - SOLO - Cadence K (jazz) (SOUTH Week B)
Friday 3:00 PM - 3:45 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Lindsay Oehlerking 0
More Info
Loosen Up - Molly H (tap) (SOUTH Week B)
Friday 3:00 PM - 3:45 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 0
More Info
Open Studio 1
Friday 3:00 PM - 3:45 PM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 6-8
More Info
Pre Jr Tap/Jazz Combo (Ages:6-8)
Friday 3:00 PM - 3:45 PM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 6-8
More Info
Animal Crackers - SOLO - Rylynn N (musical theatre) (SOUTH Week B)
Friday 3:45 PM - 4:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 0
More Info
Fabulous - SOLO - Alida M (jazz) (WEST Week B)
Friday 3:45 PM - 4:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Gabby Gaudet 0
More Info
Life of the Party - SOLO - Lola K (jazz) (SOUTH Week A)
Friday 3:45 PM - 4:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Madi Murphy 0
More Info
Locomotion - SOLO - Aria B (jazz) (SOUTH Week A)
Friday 3:45 PM - 4:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Lindsay Oehlerking 0
More Info
Open Studio 2
Friday 3:45 PM - 4:30 PM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 6-8
More Info
Pre Ballet Combo 5 (Ages: 4-5).
Friday 3:45 PM - 4:30 PM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 4-5
More Info
Pre Jr Jazz/Ballet Combo (Ages:6-8)
Friday 3:45 PM - 4:30 PM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 6-8
More Info
River Deep Mountain High - SOLO - Aurelia E (jazz) (SOUTH Week B)
Friday 3:45 PM - 4:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Lindsay Oehlerking 0
More Info
Ac-Cent-Tchu-Ate - SOLO - Everly W (tap) (SOUTH Week B)
Friday 4:30 PM - 5:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 0
More Info
Jump In The Line - DUO/TRIO - Aria, Hayden, Maks (jazz) (SOUTH Week B)
Friday 4:30 PM - 5:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Lindsay Oehlerking 0
More Info
On The Sunny Side - SOLO - Maddie S (tap) (WEST Week A)
Friday 4:30 PM - 5:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 0
More Info
The Greatest Star - SOLO - Grace G (musical theatre) (WEST Week B)
Friday 4:30 PM - 5:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Gabby Gaudet 0
More Info
The Light - SOLO - Olivia C (lyrical) (WEST Week B)
Friday 4:30 PM - 5:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Madi Murphy 0
More Info
Wish Upon A Star - GROUP - Small Lyrical 6 (SOUTH Week A)
Friday 4:30 PM - 5:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Lindsay Oehlerking 0
More Info
Ain't We Got Fun - SOLO - Vienne G (tap) (WEST Week A)
Friday 5:15 PM - 6:00 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 0
More Info
As Long As I'm Singing - SOLO - Aliyah G (tap) (SOUTH Week B)
Friday 5:15 PM - 6:00 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 0
More Info
Get Ready - SOLO - Bree B (jazz) (SOUTH Week B)
Friday 5:15 PM - 6:00 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Lindsay Oehlerking 0
More Info
Still On - SOLO - Lucas M (Hip Hop) (WEST Week A)
Friday 5:15 PM - 6:00 PM 2023-2024 Intensive Program
Mr Paul Otterbein 0
More Info
Sunshine Prescription - SOLO - Sloane B (Acro) (WEST Week B)
Friday 5:15 PM - 6:00 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Gabby Gaudet 0
More Info
The End is Near - DUO/TRIO - Dalia & Christine (Acro) (WEST Week B)
Friday 5:15 PM - 6:00 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Madi Murphy 0
More Info
A Girl's Best Friend - SOLO - Emily B (jazz) (SOUTH Week A)
Friday 5:30 PM - 6:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Madi Murphy 0
More Info
Be A Cat - SOLO - Leah N (Acro) (WEST Week A)
Friday 6:00 PM - 6:45 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 0
More Info
Choo Choo - SOLO - Lennon M (tap) (SOUTH Week B)
Friday 6:00 PM - 6:45 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 0
More Info
I'm Here - DUO/TRIO - Dalia & Alyssa (lyrical) (WEST Week B)
Friday 6:00 PM - 6:45 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Gabby Gaudet 0
More Info
No Place Like Home - SOLO - Emily B (character ballet) (SOUTH Week B)
Friday 6:00 PM - 6:45 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Lindsay Oehlerking 0
More Info
Pass On It - SOLO - Taylor R (Hip Hop) (WEST Week A)
Friday 6:00 PM - 6:45 PM 2023-2024 Intensive Program
Mr Paul Otterbein 0
More Info
The Seas - SOLO - Grace P (ballet) (WEST Week B)
Friday 6:00 PM - 6:45 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Madi Murphy 0
More Info
Donatello - SOLO - Zeyden H (acro) (WEST Week B)
Friday 6:45 PM - 7:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Gabby Gaudet 0
More Info
Out of the Box - SOLO - Serena N (character ballet) (WEST Week B)
Friday 6:45 PM - 7:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Madi Murphy 0
More Info
Rescue Me - SOLO - Zoe H (jazz) (SOUTH Week B)
Friday 6:45 PM - 7:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Lindsay Oehlerking 0
More Info
5 Star - SOLO - Isabel J (Hip Hop) (WEST Week A)
Friday 7:15 PM - 8:00 PM 2023-2024 Intensive Program
Mr Paul Otterbein 0
More Info
Believe - SOLO - Juliana N (acro) (WEST Week B)
Friday 7:30 PM - 8:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Madi Murphy 0
More Info
Peace of Mind - SOLO - Alyssa S (jazz) (WEST Week B)
Friday 7:30 PM - 8:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Gabby Gaudet 0
More Info
Uh Huh - SOLO - Izzy R (Hip Hop) (WEST Week A)
Friday 8:00 PM - 8:45 PM 2023-2024 Intensive Program
Mr Paul Otterbein 0
More Info
Nobody - SOLO - Maizie B (tap) (South Week B)
Friday 8:15 PM - 8:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 0
More Info
My Design - SOLO - Halla M (jazz) (WEST Week A)
Friday 8:45 PM - 9:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 0
More Info
TEAM CANADA
Saturday 5:00 AM - 5:15 AM [ITC SEASON 22 - 2023-2024]
Miss Lisette Stein 6+
More Info
TEAM CANADA
Saturday 5:00 AM - 5:15 AM TEAM CANADA
Miss Lisette Stein 8+
More Info
Preschool Tap/Ballet Combo (Ages: 3-4)
Saturday 8:45 AM - 9:25 AM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 3-4
More Info
WEST LOCATION - Baby Rhythm & Play Parented 8 Week Session (Ages 2-3)
Saturday 8:45 AM - 9:30 AM Under the Sea - 8 Week Session (Jan 2024)
Miss Breanne Catolico 9 months - 2.5 yrs
More Info
WEST LOCATION - Baby Rhythm & Play Parented 8 Week Session (Ages 2-3)
Saturday 8:45 AM - 9:30 AM Dancing in the Toyshop - 8-week Session (April 2024)
Miss Breanne Catolico 9 months - 2.5 yrs
More Info
In the Flower Market - SOLO - Charlotte D (character ballet) (ITC Week B)
Saturday 9:00 AM - 9:45 AM 2023-2024 Intensive Program
Miss Carrie Robbins 0
More Info
Knock on Wood - SOLO - Ariana W (jazz) (ITC Week B)
Saturday 9:00 AM - 9:45 AM 2023-2024 Intensive Program
Miss Madi Murphy 0
More Info
Maria - SOLO - Lily C (jazz) (ITC Week A)
Saturday 9:00 AM - 9:45 AM 2023-2024 Intensive Program
Miss Heather Columbus 0
More Info
Razzle Dazzle - SOLO - Rosetta L (acro) (ITC Week A)
Saturday 9:00 AM - 9:45 AM 2023-2024 Intensive Program
Miss Heather Columbus 0
More Info
WEST LOCATION - Shooting Stars Unparented 8 Week Session (Ages 3-5)
Saturday 9:00 AM - 9:30 AM Under the Sea - 8 Week Session (Jan 2024)
Miss Rachel Wolfson 3-5
More Info
WEST LOCATION - Shooting Stars Unparented 8 Week Session (Ages 3-5)
Saturday 9:00 AM - 9:30 AM Dancing in the Toyshop - 8-week Session (April 2024)
Miss Rachel Wolfson 3-5
More Info
Preschool Tap/Ballet Combo 3 (Ages: 3-4)
Saturday 9:15 AM - 9:55 AM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 3-4
More Info
5 Year Tap/Jazz Combo 3 (Age: 5)
Saturday 9:30 AM - 10:15 AM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 5
More Info
Preschool Tap/Ballet Combo 10 (Ages: 3-4)
Saturday 9:30 AM - 10:10 AM [WEST SEASON 22 - 2023-2024]
Miss Claire Weisgerber 3-4
More Info
Preschool Tap/Ballet Combo 7 (Ages: 3-4)
Saturday 9:30 AM - 10:10 AM [WEST SEASON 22 - 2023-2024]
Miss Breanne Catolico 3-4
More Info
The River Runs - SOLO - Rosetta L (lyrical) (ITC Week B)
Saturday 9:45 AM - 10:30 AM 2023-2024 Intensive Program
Miss Madi Murphy 0
More Info
What If - SOLO - Talia W (Acro) (ITC Week A)
Saturday 9:45 AM - 10:30 AM 2023-2024 Intensive Program
Miss Heather Columbus 0
More Info
In the Land of Sweets - SOLO - Madeline F (ballet) (ITC Week A)
Saturday 10:00 AM - 10:45 AM 2023-2024 Intensive Program
Miss Carrie Robbins 0
More Info
Jr Tap/Jazz Combo 2 (Ages: 7-9)
Saturday 10:00 AM - 10:45 AM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 7-9
More Info
Pre-Jr Tap/Jazz Combo 7 (Ages: 6-7)
Saturday 10:15 AM - 11:00 AM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 6-7
More Info
5 Year Tap/Jazz Combo 7 (Age: 5)
Saturday 10:15 AM - 11:00 AM [WEST SEASON 22 - 2023-2024]
Miss Breanne Catolico 5
More Info
Pre Jr Tap/Jazz Combo 2 (Age: 6-8)
Saturday 10:15 AM - 11:00 AM [WEST SEASON 22 - 2023-2024]
Miss Claire Weisgerber 6-8
More Info
Hey, Mr. Pinstripe Suit! - SOLO - Lacey M (jazz) (Week B)
Saturday 10:30 AM - 11:15 AM 2023-2024 Intensive Program
Miss Madi Murphy 0
More Info
Music In Me - SOLO - Sophie L (jazz) (ITC Week B)
Saturday 10:45 AM - 11:30 AM 2023-2024 Intensive Program
Miss Heather Columbus 0
More Info
Junior Ballet (Ages:-6-9)
Saturday 11:00 AM - 11:45 AM [WEST SEASON 22 - 2023-2024]
Miss Breanne Catolico 6-9
More Info
Junior Ballet (Ages:-6-9)
Saturday 11:00 AM - 11:45 AM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 6-9
More Info
Pre Ballet. (Age: 5)
Saturday 11:00 AM - 11:45 AM [WEST SEASON 22 - 2023-2024]
Miss Claire Weisgerber 5
More Info
Primary Ballet. (Ages: 6-7)
Saturday 11:00 AM - 11:45 AM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 6-7
More Info
Between the Lines - SOLO - Zoe H (lyrical) (ITC Week B)
Saturday 11:15 AM - 12:00 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Madi Murphy 0
More Info
The Blower's Daughter - DUO/TRIO - Vinny, Ellie, Janelle (lyrical) (ITC Week A)
Saturday 11:30 AM - 12:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Heather Columbus 0
More Info
Hip Hop. (Ages: 5-8).
Saturday 11:45 AM - 12:30 PM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 5-8
More Info
Musical Theatre (Age: 6-9)
Saturday 11:45 AM - 12:30 PM [WEST SEASON 22 - 2023-2024]
Miss Breanne Catolico 6-9
More Info
Musical Theatre (Ages: 6-9)
Saturday 11:45 AM - 12:30 PM [WEST SEASON 23 - 2024-2025]
TBA 6-9
More Info
Preschool Tap/Ballet Combo (6 MONTH).
Saturday 11:45 AM - 12:25 PM [WEST SEASON 22 - 2023-2024]
Miss Claire Weisgerber 3-4
More Info
Route 66 - SOLO - Scarlett M (jazz) (ITC Week B)
Saturday 11:45 AM - 12:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Heather Columbus 0
More Info
Hold You - DUO/TRIO - Janelle & Caliana (lyrical) (ITC Week A)
Saturday 12:15 PM - 1:00 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Heather Columbus 0
More Info
Black & Gold - SOLO - Hadley J (jazz) (ITC Week B)
Saturday 12:30 PM - 1:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Heather Columbus 0
More Info
Fairy Wings - SOLO - Rousseau D (ballet) (ITC Week A)
Saturday 12:30 PM - 1:00 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 7
More Info
Jr Ballet & Jazz Combo (6 MONTH)
Saturday 12:45 PM - 1:30 PM [WEST SEASON 22 - 2023-2024]
Miss Breanne Catolico 5-7
More Info
Rhythm Nation - SOLO - Hadley S (jazz) (ITC Week B)
Saturday 12:45 PM - 1:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Madi Murphy 0
More Info
Jan Ravnik Master Class - Saturday, January 6, 2024 (AGES 12+)
Saturday 1:30 PM - 3:00 PM [ITC SEASON 22 - 2023-2024]
Mr Jan Ravnick 12+
More Info
The Codfish Ball - SPOTLIGHT - DUO/TRIO - Emma & Halle (Tap) (ITC Week B )
Saturday 1:30 PM - 2:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 5
More Info
WEST LOCATION - Shooting Stars Unparented 8 Week Session (Ages 3-5)..
Saturday 1:30 PM - 2:00 PM Under the Sea - 8 Week Session (Jan 2024)
Miss Breanne Catolico 3-5
More Info
WEST LOCATION - Shooting Stars Unparented 8 Week Session (Ages 3-5)..
Saturday 1:30 PM - 2:00 PM Dancing in the Toyshop - 8-week Session (April 2024)
Miss Breanne Catolico 3-5
More Info
Heist - DUO/TRIO - Trinity & Blayke (hip hop) (SOUTH Week A)
Saturday 1:45 PM - 2:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Lexi Dopko 0
More Info
I'm a Lady - SOLO - Lianna P (jazz) (WEST Week A)
Saturday 2:00 PM - 2:45 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Gabby Gaudet 0
More Info
Goin' Down - SOLO - Leila K (hip hop) (SOUTH Week A)
Saturday 2:30 PM - 3:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Lexi Dopko 0
More Info
Steam Heat - SOLO - Camille L (jazz) (ITC Week B)
Saturday 2:30 PM - 3:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Heather Columbus 0
More Info
New Shoes - SOLO - Kenzie B (tap) (ITC Week A)
Saturday 3:00 PM - 3:45 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 0
More Info
Expectation - SOLO - Georgia V (hip hop) (SOUTH Week B)
Saturday 3:15 PM - 4:00 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Lexi Dopko 0
More Info
Eye Of the Tiger - SOLO - Jordan L (acro) (ITC Week B)
Saturday 3:15 PM - 4:00 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Heather Columbus 0
More Info
Let's Rally - SOLO - Jessica K (hip hop) (SOUTH Week A)
Saturday 3:15 PM - 4:00 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Lexi Dopko 0
More Info
It's Party Time - SOLO - Madeline W (acro) (WEST Week A)
Saturday 3:30 PM - 4:15 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Gabby Gaudet 0
More Info
Sleepy Morning In The Woods - DUO/TRIO - Ember & Everly (character ballet) (ITC Week A)
Saturday 3:45 PM - 4:30 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Cassidy Jellison 0
More Info
Between the Raindrops - SOLO - Ava Sz (lyrical) (SOUTH Week B)
Saturday 4:00 PM - 4:45 PM 2023-2024 Intensive Program
Miss Lexi Dopko 0
More Info
More Classes
Copyright © 2024 The Studio Director - All Rights Reserved
The Studio Director End User Terms of Service